Aktuality

1. 6. 2021

Bude nový web

Chystáme pro Vás zbrusu nový web. Těšte se :)

11. 4. 2016

Úspěšné soutěžní tažení našeho projektu pokračuje

Společný projekt Integrovaný systém řízení provozu a bezpečnosti DPMB, odboru IT a dodavatele společnosti Service & Support spol. s r. o. získal další významné ocenění tentokrát v rámci soutěže CACIO.

11. 2. 2016

Náš projekt uspěl v prestižní soutěži

Pracovníci IT odboru Dopravního podniku města Brna se ve spolupráci s dodavatelem společností Service & Support spol. s r. o. zúčastnili se společným projektem prestižní soutěže Projekt roku

15. 5. 2014

Nagios Enterprises vydal novou verzi Nagios XI 2014

NAGIOS Enterprises právě vydal Nagios XI 2014 – nejnovější verzi svého úspěšného monitorovacího řešení. Nagios XI 2014 přichází s významnými zlepšeními v porovnání s předchozí verzí.

29. 6. 2012

Naše společnost je jedním z hlavních partnerů IT konference TOP IQ: CIO 2012

Naše společnost, jako jeden z hlavních partnerů, si Vás dovoluje pozvat na jednu z největších manažersky orientovaných IT konferencí v České republice: TOP IQ: CIO 2012.

20. 1. 2012

Uvedení Nagios Mobile

Společnost Nagios Enterprises uvedla na trh produkt Nagios Mobile, který poskytuje flexibilní mobilní rozhraní pro Nagios XI i Nagios Core.

17. 1. 2012

Service & Support Autorizovaným partnerem pro FlowMon ADS

Naše společnost uzavřela smlouvu se společností AdvaICT, výrobcem inovativního řešení pro síťovou behaviorální analýzu a získala tak statut Autorizovaného partnera. Aby se tak mohlo stát museli také naši specialisté absolvovat příslušná odborná školení.

11. 1. 2012

Trustwave zjednodušila přístup k PCI menším obchodníkům

Trustwave dnes zpřístupnila nejnovější verzi systému TrustKeeper® PCI Manager portal prostřednictvím cloudu, který pomáhá menším obchodníkům mnohem snadněji a rychleji získat shodu se standardem PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Partneři