Trustwave zjednodušila přístup k PCI menším obchodníkům

Úvod Novinky Trustwave zjednodušila přístup k PCI menším obchodníkům

11. 1. 2012

Trustwave dnes zpřístupnila nejnovější verzi systému TrustKeeper® PCI Manager portal prostřednictvím cloudu, který pomáhá menším obchodníkům mnohem snadněji a rychleji získat shodu se standardem PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

TrustKeeper PCI Manager pomáhá obchodníkům od lokálních obchodních zasilatelství až po franšízové restauranty, chránit jejich zákazníky před krádežemi a zneužitím a zabraňuje poplatkům a pokutám. Finančním institucím, které procesují obchodní platby kartami, umožňuje TrustKeeper PCI Manager jedinečný pohled dovnitř procesů jejich zákazníka z hlediska shody s PCI DSS.

TrustKeeper PCI Manager ilustruje kroky, které musí obchodník podstoupit aby dosáhl shody s PCI DSS, pomocí seznamu "To Do". Tento "To Do" seznam je ušit na míru potřebám prostředí plateb kartami u obchodníka. TrustKeeper PCI Manager může také pomoci obchodníkům aplikovat "záplaty" pro dosažení shody prostřednictvím bezpečnostních produktů a služeb, včetně firewallů a SSL certifikátů vedoucích k odstranění zranitelností.

 

Partneři