O společnosti

Kariéra

Aktuálně

1. 6. 2021

Bude nový web

Chystáme pro Vás zbrusu nový web. Těšte se :)

další aktuality

O společnosti

Úvod O společnosti

O společnosti

Společnost Service & Support spol. s r. o. byla založena v roce 2003 s cílem poskytovat především služby a podporu při správě a rozvoji podnikových  ICT infrastruktur svých zákazníků. V těchto letech byla řada zákazníků stále ještě orientována především na technologický aspekt svých ICT projektů.

Naše společnost si získala záhy důvěru významných klientů, se kterými realizovala zajímavé projekty nejen z oblasti správy a rozvoje podnikové  ICT infrastruktury ale stále více jsme se angažovali v oblasti tvorby systémů integrované bezpečnosti.

Protože naše obchodní strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky, musíme být vždy alespoň o krok napřed z hlediska jejich budoucích potřeb. Snažíme se proto být ve svém přístupu k řešení zákaznických projektů inovativní s ohledem na co nejnižší  náklady na vlastnictví (TCO) a co nejrychlejší návratnost investice (ROI).

Naše mise

Snažíme se s klientem v oblasti, kterou nám svěří budovat koncept, spíše než pouhé technologické řešení. Věříme, že pouze to je cesta, jak s ním vybudovat dlouhodobé partnerství.

Co svým zákazníků nabízíme:

  • orientaci na přínos projektů nikoliv na technologie
  • vysoké know how z řady projektů v nejrůznějších oblastech podnikání
  • profesionalitu a individuální přístup

Velmi si vážíme důvěry našich zákazníků a děláme vše proto, abychom naši vzájemnou spolupráci systematicky rozvíjeli.

Partneři