Senior/Junior Account Manager

Pro naši dynamicky se rozvíjející společnost na poli IT security / IT operations
hledáme Account Managera pro obchodní činnost v oblasti Cybersecurity/ITOps/aplikovaná Big Data

Pro obchodní činnost v oblasti Cybersecurity/ITOps/aplikovaná Big Data

Náplň práce:

  • Vytváření nabídek a prezentací společně s technickým oddělením a oddělením consultingu
  • Vedení obchodní agendy, vytváření a udržování vztahů se zákazníky
  • Identifikace klíčových potřeb zákazníků ve spolupráci s ostatními odděleními
  • Akvizice – vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti Cybersecurity (po zaškolení)

Očekáváme znalosti v těchto oblastech:

  • Obchodní dovednosti
  • Základní znalost z oblasti IT
  • Znalost práce s MS Office (PowerPoint, Excel)

Výhodou bude, pokud se budete orientovat v některé z těchto oblastí:

  • Zkušenosti z prodeje projektů
  • Znalost řešení v oblasti Cybersecurity
  • Znalost řešení v oblasti systémů monitoringu IT

Kdo může uspět?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Aktivní AJ (úroveň B2, ideálně C1), řid. průk. sk. B
  • Flexibilní osobnost se silným zájmem o profesní rozvoj a další vzdělávání
  • Komunikativní a loajální osobnost s prezentačními dovednostmi

Nabízíme:

  • Silné zázemí společnosti spolupracující s TOP 100 firem v ČR
  • Podpora a vedení při začátku spolupráce
  • Kariéru ve velmi perspektivním oboru na poli IT bezpečnosti a aplikovaných Big Dat
  • Příležitost profesního a kariérního rozvoje
  • Certifikační školení, kurzy obchodních dovedností v IT
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem + výkonnostní prémie, roční bonus
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní volno
  • Notebook a mobilní telefon dle vlastního výběru
  • Služební automobil
  • Příležitost dalšího vzdělávání hrazené firmou, kariérní plán
  • Přátelské prostředí, příležitostný home-office
  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na poli IT bezpečnosti
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čerstvé ovoce, etc.)
  • Fun zóna (fitness a relaxační zóna)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat:

www.sands.cz

Další volné pozice

Máte zájem o tuto pozici?
Neváhejte nás kontaktovat