Senior/Junior Account Manager

Pro naši dynamicky se rozvíjející společnost na poli IT security / IT operations
hledáme Account Managera pro obchodní činnost v oblasti Cybersecurity/ITOps/aplikovaná Big Data

Pro obchodní činnost v oblasti Cybersecurity/ITOps/aplikovaná Big Data

Náplň práce:

• Vytváření nabídek a prezentací společně s technickým oddělením a oddělením consultingu
• Komunikace se zákazníky, vytváření a udržování vztahu se zákazníky
• Identifikace klíčových potřeb zákazníků ve spolupráci s ostatními odděleními
• Akvizice – vyhledávání obchodních příležitostí (po zaškolení)

Očekáváme znalosti v těchto oblastech:

• Obchodní dovednosti
• Základní znalost z oblasti IT,
• Znalost práce s MS Office (PowerPoint, Excel)

Výhodou bude, pokud se budete orientovat v některé z těchto oblastí:

• Zkušenosti z prodeje projektů
• Znalost řešení v oblasti Cybersecurity
• Znalost řešení v oblasti systémů monitoringu IT

Kdo může uspět?

• VŠ/SŠ vzdělání
• Aktivní AJ (úroveň B2, ideálně C1), řid. průk. sk. B
• Flexibilní osobnost se silným zájmem o profesní rozvoj a další vzdělávání
• Komunikativní a loajální osobnost s prezentačními dovednostmi

Nabízíme:

• Silné zázemí společnosti spolupracující s TOP 100 firem v ČR
• Podpora a vedení při začátku spolupráce,
• Kariéru ve velmi perspektivním oboru na poli IT bezpečnosti a aplikovaných Big Dat
• Příležitost profesního a kariérního rozvoje
• Certifikační školení, kurzy obchodních dovedností v IT
• Platové ohodnocení odpovídající znalostem + výkonnostní prémie, roční bonus
• 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní volno
• Notebook, mobilní telefon, možnost služebního auta
• Příležitost dalšího vzdělávání hrazené firmou, kariérní plán
• Přátelské prostředí, příležitostný home-office
• Stravenkový paušál
• Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na poli IT bezpečnosti

Kontakt: Service & Support spol. s r.o., Zvonařka 16, Brno
www.sands.cz

Další volné pozice

Máte zájem o tuto pozici?
Neváhejte nás kontaktovat