SPLUNK Engineer

SPLUNK Engineer pro aplikace systémů řízení IT Operations/IT Security.

Náplň práce:

  • Návrh, realizace a podpora zákaznických systémů v oblasti řízení IT provozu a bezpečnosti
  • Rozvoj a správa zákaznických systémů
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními společnosti
  • Komunikace se zákazníky

Očekáváme znalosti v těchto oblastech:

  • Sítě na protokolu TCP/IP
  • Prostředky zabezpečení počítačových sítí (FW, IDS/IPS)
  • Znalost prostředí OS Linux nebo OS Windows

Výhodou bude, pokud se budete orientovat v některé z těchto oblastí:

  • Znalost řešení typu SIEM (LogRhythm, Splunk)
  • Znalost řešení provozního dohledu (např. Nagios, Op5)
  • Znalost řešení na bázi anti DDos, WAF, IdM
  • Konfigurace a správa OS Linux (RedHat/SUSE – výhodou), Windows, Active Directory

Kdo může uspět?

  • VŠ/SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy IT oborů)
  • Aktivní AJ na středně pokročilé úrovni, řid. průk. sk. B
  • Flexibilitu, silný zájem o profesní rozvoj a další vzdělávání
  • schopnost učit se (např. Splunk Enterprise Security + IT Service Intelligence, Nagios, OP5, LogRhythm)
  • Komunikativní a loajální osobnost

Nabízíme:

  • Spolupráci na projektech u TOP 100 firem v ČR
  • Příležitost pro kariérní a profesní rozvoj v oblasti IT bezpečnosti
  • Certifikační školení SPLUNK
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem + zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní volno
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příležitost dalšího vzdělávání hrazené firmou, kariérní plán
  • Přátelské prostředí, příležitostný home-office
  • Podpora a vedení při začátku spolupráce
  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na poli IT bezpečnosti
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čerstvé ovoce, etc.)
  • Fun zóna (fitness a relaxační zóna)

www.sands.cz

Další volné pozice

Máte zájem o tuto pozici?
Neváhejte nás kontaktovat