Splunk platforma pro strojová data

Chcete ze svých dat získat větší hodnotu?

Splunk Enterprise shromažďuje data z jakéhokoli zdroje, včetně metrik, protokoly, clickstreamy, senzory, streamování síťového provozu, webové servery, vlastní aplikace, hypervizory, kontejnery, sociální sítě a cloudové služby. Umožňuje vám vyhledávat, monitorovat a analyzovat tato data a objevovat výkonné přehledy napříč různými případy použití. Jako je zabezpečení, IT operace, poskytování aplikací, průmyslová data a IoT. Navíc díky schopnosti strojového učení můžete dělat rychlejší a informovanější rozhodnutí.

Co může Splunk pozřít?

Data z čehokoli!

Splunk-get-data-in

Se Splunk Enterprise může každý od analytiků dat a zabezpečení až po podnikové uživatele získat přehled, který může řídit provozní výkonnost a obchodní výsledky. Ať už hledáte řešení problémů s IT, monitoring své bezpečnosti, vývoje aplikací nebo optimalizaci marketingových kampaní, Splunk Enterprise vám může pomoci se tam dostat.

Získejte statistiky v reálném čase pro vyšší produktivitu, zabezpečení, ziskovost a konkurenceschopnost.

Security

Modernizujte své bezpečnostní operace pomocí našeho portfolia pokročilých datových, analytických a provozních řešení, která pomohou vašemu týmu zůstat agilní a připravený bránit se nejnovějším hrozbám.

Observability

Přejděte od detekce problému k jeho vyřešení s jedním řešením pro všechny vaše potřeby pozorování, včetně monitorování infrastruktury, APM, RUM, syntetiky, analýzy protokolů a reakce na incidenty, a to vše na bázi OpenTelemetry.

IT Operations

Předcházejte výpadkům pomocí moderních řešení správy IT pro komplexní monitorování služeb, prediktivní analýzu a zjednodušené řešení problémů.

Splunk data kompetitivní

 

Zpřístupnění, využití a zhodnocení strojových dat pro každého.

 

Proč je to

1. Vaše organizace se chce řídit daty.

tak důležité?

2. Data musí být shromážděná, dostupná a dotazovatelná.

Z mnoha důvodů!

3. Rozhodování bez kvalitních dat je pouhým hádáním.

 

Platforma Splunk odstraňuje bariéry mezi daty a akcí, posiluje observabilitu, IT a bezpečnostní týmy, aby zajistily, že jejich organizace jsou bezpečné, odolné a inovativní.

V celém podniku mají data generovaná vaší podnikovou infrastrukturou a aplikacemi nevyužitou hodnotu. V těchto datech je skryto palivo, které potřebujete k řízení svého podnikání, optimalizaci provozu a generování příjmů. Od zdravotnictví přes výrobu a finanční služby po veřejný sektor, Splunk Enterprise je nejlepší způsob, jak získat odpovědi z vaší agregované infrastruktury a obchodních dat. Ať už je vaše obchodní výzva jakákoli, nasměrujte svá data na Splunk Enterprise a začněte analyzovat svůj svět.

 

Splunk inc. byla založena v roce 2003 a je globální společností. S více než 7 500 zaměstnanci, 850 patenty a dostupností ve 21 regionech po celém světě. Nabízí otevřenou, rozšiřitelnou datovou platformu. Ta podporuje sdílená data napříč jakýmkoli prostředím, takže všechny týmy v organizaci mohou získat kompletní viditelnost, s kontextem, pro každou interakci a obchodní proces. Vybudujte si silnou datovou základnu pomocí Splunk.