Kybernetická bezpečnost

Využijte náhled na bezpečnostní situaci vašich systémů v reálném čase, abyste mohli okamžitě reagovat a ochránit vaše zdroje, aktiva a samotné ICT.

Napište nám

Next Generation Firewall

Tradiční brána firewall poskytuje stavovou kontrolu síťového provozu. Umožňuje nebo blokuje provoz na základě stavu, portu, protokolu a filtruje provoz podle pravidel definovaných správcem.

Brány firewall jsou standardním bezpečnostním nástrojem pro většinu společností, ale v dnešním měnícím se prostředí hrozeb jsou NGFW jediné brány firewall, které mohou poskytnout náležitou ochranu.

Kromě kontroly přístupu mohou NGFW blokovat moderní hrozby, jako je pokročilý malware a útoky na aplikační vrstvě. Brána firewall nové generace přidává také další funkce, a to ovládání aplikací, integrovaný systém prevence úniků (IPS) a často pokročilejší funkce prevence hrozeb, jako je sandboxing.

Jak naznačuje jejich název, brány firewall nové generace jsou pokročilejší verzí tradičního brány firewall a nabízejí stejné výhody.

Rozlišující vlastnosti NFGW vytvářejí jedinečné výhody pro společnosti, které je používají. NGFW jsou schopny blokovat malware před vstupem do sítě. Jsou lépe vybaveny pro řešení pokročilých trvalých hrozeb (APT).

NGFW mohou být nízkonákladovou volbou pro společnosti, které chtějí zlepšit své základní zabezpečení, protože mohou začlenit práci antivirů, bran firewall a dalších bezpečnostních aplikací do jednoho řešení.

Brána firewall nové generace by neměla být mocným nástrojem. Měla by komunikovat a spolupracovat se zbytkem vaší bezpečnostní architektury.

 

Jaké jsou přínosy využití Next Generation Firewall?

  • Prevence průlomu a pokročilé zabezpečení
  • Komplexní viditelnost sítě
  • Flexibilní možnosti správy a nasazení
  • Rychlý čas do detekce
  • Blokování rizikových aplikací

Proč je společnost Service & Support vhodným partnerem pro řešení NGFW:

  • dlouhodobě se zabýváme systematickým řešením bezpečnosti IT infrastruktury našich zákazníků
  • pro implementaci funkcionality NGFW používáme unikátní technologii renomovaného výrobce
  • disponujeme silným technickým a analytickým týmem
  • získali jsme zkušenosti na velkých projektech u významných zákazníků
 

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás