Náš projekt uspěl v prestižní soutěži

Pracovníci IT odboru Dopravního podniku města Brna se ve spolupráci s dodavatelem společností Service & Support spol. s r. o. zúčastnili se společným projektem prestižní soutěže Projekt roku každoročně vyhlašované českou pobočkou britské organizace itSMF International – itSMF Czech Republic. Umístění v této soutěži bývá vysoce hodnoceno, protože nezávislá odborná a akademická porota vybírá primárně projekty, které jsou schopny prezentovat prokazatelný přínos pro zákazníka. Nezáleží tedy jen na technických parametrech řešení a velikosti zákazníka. Posuzuje se skutečná kvalita projektu.

 

V polovině ledna jsme dostali příjemnou zprávu o tom, že náš projekt postoupil do finále mezi 5 nejlepších. Čekala nás prezentace projektu před porotou ve které zasedla známá jména z českého IT světa.  24 hodinové napětí a očekávání se vzápětí proměnilo v radost po oznámení, že jsme získali pomyslnou bronzovou medaili.

Dosaženého umístění si velmi vážíme, protože itSM Projekt roku je v české IT branži jednou z nejprestižnějších profesních soutěží. Naše umístění je o to cennější, že ani my ani náš dodavatel neměl doposud žádnou historii v itSMF Czech Republic či organizaci Cacio (organizace sdružující ředitele IT z nejrůznějších firem v České republice). Získané ocenění je příjemnou odměnou za práci obou týmů a také potvrzením správnosti budovaného konceptu řízení kvality v IT odboru.

Odkazy na tiskové zprávy:

Computerworld: http://computerworld.cz/udalosti/vitezove-souteze-itsm-projektu-roku-2015-52716

PR České tiskové kanceláře (ČTK): http://www.protext.cz/zprava.php?id=24428&utm_source=rssweb&utm_medium=rss&utm_campaign=rsskanaly

Další novinky

7. ročník pravidelného zákaznického workshopu

7. ročník pravidelného zákaznického workshopu

10. dubna 2024 Více informací
Obhájili jsme prestižní titul Splunk Elite Partner pro CZ/SK

Obhájili jsme prestižní titul Splunk Elite Partner pro CZ/SK

19. února 2024 Více informací
SandS + Recorded Future workshop: Enhance Your Security Operations Center

SandS + Recorded Future workshop: Enhance Your Security Operations Center

12. ledna 2024 Více informací
ISMS – Řízení bezpečnosti informací

ISMS – Řízení bezpečnosti informací

29. listopadu 2023 Více informací
Zobrazit další