Úspěšné soutěžní tažení našeho projektu pokračuje

Společný projekt Integrovaný systém řízení provozu a bezpečnosti DPMB, odboru IT a dodavatele společnosti Service & Support spol. s r. o. získal další významné ocenění tentokrát v rámci soutěže CACIO.

Společný projekt Integrovaný systém řízení provozu a bezpečnosti Dopravního podniku města Brna, odboru IT a dodavatele společnosti Service & Support spol. s r. o. získal další významné ocenění tentokrát v rámci soutěže CACIO.

Po úspěchu stejného projektu v prestižní soutěži ITSM Projekt roku pořádaném organizací itSMF Czech Republic jsme jej přihlásili do soutěže IT Projekt roku pořádané organizací CACIO. Mezi řadou velkých konkurentů jsme nakonec získali zvláštní cenu organizace ČIMIB a to za přínos projektu v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Dalo by se říct, že touto cenou náš projekt získal pomyslný „Grand Slam“ v oblasti IT, protože byl oceněn jak za přínos v oblasti moderního procesního řízení IT tak za oblast řízení IT bezpečnosti.

ČIMIB je profesní sdružení, které si klade za cíl sdružovat odborníky z oblasti informační bezpečnosti. Historie sahá do roku 2007, kdy byl ČIMIB založen. Od té doby jsme realizovali několik úspěšných konferencí a stali jsme se uznávaným sdružením v oblasti kybernetické bezpečnosti. Členskou základnu tvoří přes 100 odborníků z více jak 80-ti institucí. Jedná se převážně o subjekty státní správy, utility, finanční instituce, komerční subjekty a technologické dodavatele.

CACIO je Česká asociace manažerů informačních technologií, která sdružuje vrcholové vedoucí oblastí informačních technologií. Byla založena v červnu 1998 a její členové reprezentují nejvyšší vedoucí a manažery v oblasti IT pro jednotlivé organizace. sociace má za cíl zejména vytvořit profesní platformu manažerů IT, zvyšovat přínosy IT, jak pro jednotlivé společnosti, tak pro českou ekonomiku jako celek, a všemožně podporovat lepší využívání informačních a komunikačních technologií.

Zde odkaz na informaci na webu CACIO: http://www.cacio.cz/it_projekt_roku

Další novinky

Service & Support se stává Elite partnerem Splunk

Service & Support se stává Elite partnerem Splunk

05. února 2019 Více informací
Service & Support se účastní Splunk conf 2017

Service & Support se účastní Splunk conf 2017

17. října 2017 Více informací