Internet věcí

Efektivní zpracování a využití dat z IoT a SCADA je nezbytné pro monitoring výrobních procesů a aktiv.
Využitím strojového učení a umělé inteligence dosáhnete prediktivní analýzy

Napište nám

Řešení pro IoT a Industry 4.0

Průmyslové prostředky jsou často nasazeny v rozmanitých a specifických podmínkách a sběr dat z těchto zdrojů může přinést klíčové informace o reálném stavu provozu a podmínkách v něm. Díky těmto specifikům se ale může stát sběr a zpracování strojových dat z OT a IoT zdrojů výzvou. Splunk dokáže shromažďovat, analyzovat a vizualizovat data v reálném čase stejně jako data historická z jakýchkoliv zdrojů. Umožňuje tímto optimalizovat provoz, monitorovat bezpečnost, nebo prediktivní údržbou minimalizovat výpadky a zajistit dostupnost průmyslových prostředků a služeb. Se Splunkem využijete všechny informace, které vám dokážou vaše systémy poskytnout. Od běžných zařízení až po kontrolní systémy, SCADA systémy, sítě a koncové body.

Proč nasadit Splunk v průmyslových aplikacích a IoT?

Monitoring a diagnostika

Zajistěte, aby vaše zařízení fungovalo, jak očekáváte a plnilo svou funkci. Monitorujte a sledujte nepředvídané odchylky a výpadky. Odhalte jádro problémů, zvyšte efektivitu a dostupnost. Identifikujte problémy a nesrovnalosti ve výrobě nebo v nasazení vašich zařízení.

Kybernetická a fyzická bezpečnost, reporting

Ochraňte kritickou infrastrukturu a prostředky před kybernetickými hrozbami. Získejte kompletní přehled nad celými systémy, jejich výkonností a provozními parametry. S využitím těchto informací můžete předejít rizikovým situacím a generovat přehledné reporty o stavu vašich systémů.

Prediktivní údržba

Získejte přímý náhled na nasazení a využití prostředků v reálném čase a sledujte, jestli jsou efektivně využívány. Rozpoznáním vzorců, trendů, závislosti přistupujte proaktivně k dlouhodobému efektivnímu managementu, údržbě a monitorování výkonnosti vašich prostředků a zařízení.

Sledování a management výkonnosti aktiv

Identifikujte a prošetřujte anomálie a odchylky s pomocí strojového učení, které dokáže odhalit abnormální chování a provést korekce. Minimalizujte výpadky a vylepšete spolehlivost s pomocí klíčových informací o stavu provozu dostupných v reálném čase.

 

Jaké jsou přínosy řešení Splunk pro IoT a Industry 4.0?

  • Klíčové informace ze senzorů a zařízení ve výrobě a provozu získané v reálném čase.
  • Sbírejte, třiďte a analyzujte velké objemy různých typů dat.
  • Strojová data integrujte v rámci stávajících technologií.

Proč je společnost Service & Support vhodným partnerem pro řešení IoT a Industry 4.0:

  • disponujeme silným technickým a analytickým týmem
  • máme zkušenosti z velkých projektů pro významné zákazníky
  • nepodceňujeme provozní zajištění produkční fáze projektuv
 

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás